Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Andrychowie

Msze Święte

  • w niedzielę: 6:30, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00
    (Lipiec i Sierpień: 6:30, 8:30, 10:00, 11:30, 20:00)
  • w święta zniesione: 6:30, 8:30, 16:30, 18:00
  • w tygodniu: 6:30, 7:00, 18:00
    (Adwent: 6:30, 18:00; Lipiec i Sierpień: 6:30, 18:00)

więcej informacji…

Intencje mszalne

15 czerwca 2024 - 23 czerwca 2024

Sobota, 15 czerwca

Dzień powszedni

6.30      + Maria Jędras

6.30      + Józefa Targosz

7.00      + Stefan Kos w 4. rocz. śm.

18.00    Dz. z prośbą o Boże bł, opiekę Maryi dla Anny Klincewicz w 97. rocz. urodzin

18.00    ++ Barbara w 1. rocz. śm. i Franciszek Piktas w 14. rocz. śm.

-------------------------------------------------------------------------------

Niedziela, 16 czerwca

11. niedziela zwykła

6.30      + Marek Swakoń w 31. rocz. śm. z ojcem Stefanem

8.30      + Apolonia Gruczyńska w 1. rocz. śm.

10.00    + Józef, Stefania, Tadeusz i Franciszek Michałek

10.00    + Marian Ogórek w 20. rocz. śm.

11.30    Dz. w int. Szymona i Anny z okazji 5. rocz. ślubu o zdrowie i Boże bł.

11.30    Dz. w int. Macieja w 18. rocz. urodzin z prośbą o opiekę Maryi i potrzebne łaski

13.00    W int. małżonków oraz ich rodzin z okazji jubileuszu sakramentu małżeństwa

18.00    + Tadeusz Bąk w 1. rocz. śm.

-------------------------------------------------------------------------------

Poniedziałek, 17 czerwca

Św. Brata Alberta

6.30      + Józefa Targosz

6.30      + Anna Wawak

7.00      + Kazimierz Urbańczyk

18.00    ++ Jan Masior z żoną Zytą i rodzicami

-------------------------------------------------------------------------------

Wtorek, 18 czerwca

Dzień powszedni

6.30      ++ Maria Rychter z mężem Mieczysławem i synem Henrykiem

6.30      + Kazimiera Kotlarska

7.00      + Barbara Czubak w 1. rocz. śm.

18.00    W int. Radia Maryja, TV Trwam, Ojca św. i Ojczyzny

-------------------------------------------------------------------------------

Środa, 19 czerwca

Dzień powszedni

6.30      + Jan Motowidło

6.30      ++ Aniela i Józef z córką Bogusławą

7.00      + Rafał Nieciąg

18.00    NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

-------------------------------------------------------------------------------

Czwartek, 20 czerwca

Dzień powszedni

6.30      + Tekla Ramza

6.30      + Halina Gieruszczak

7.00      ++ Marian Hutniczak z rodzicami i teściami

18.00    ++ Marek Brzazgacz w 16. rocz. śm. z rodzicami

-------------------------------------------------------------------------------

Piątek, 21 czerwca

Św. Alojzego Gonzagi

6.30      + Marian Wolnik z 28. rocz. śm.

6.30      + Maria Jędras

7.00      ++ Elżbieta i Jan Bizoń z synem Julianem

8.30      ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO SP 4

W int. p. dyrektor Doroty Zawady o zdrowie, bł. Boże i podziękowanie za lata pracy pedagogicznej od społeczności szkoły

10.00    ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO SP 5

18.00    W int. członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i za ++ członków

18.00    ++ Władysław i Władysława Siwek

-------------------------------------------------------------------------------

Sobota, 22 czerwca

Dzień powszedni

6.30      ++ Tadeusz Kolber z rodzicami i teściami

6.30      ++ Jan i Irena Sordyl w 2. rocz. śm. z zięciem Adamem

7.00      ++ Józef Polak z rodzicami i teściami

7.00      ++ Józef Flak w 5. rocz. śm. z rodzicami, rodzeństwem i zięciem Andrzejem

18.00    + Andrzej Żabiński w 3. rocz. śm.

18.00    + Bożena Czarnecka w 4. rocz. śm.

-------------------------------------------------------------------------------

Niedziela, 23 czerwca

12. niedziela zwykła

6.30      ++ Jadwiga Jura z mężem Józefem w 13. rocz. śm.

8.30      + Zygmunt Rajda w 7. rocz. śm.

8.30      Dz. w int. Dariusza w 50. rocz. urodzin i jego córki Magdaleny w 17. rocz. urodzin o Boże bł. i opiekę Maryi

10.00    + Bartosz Zadora

10.00    + Władysław Irach w 12 rocz. śm.

10.00    ++ Maria i Tadeusz Madeja

11.30    + Tadeusz Cembrzyński w 6. rocz. śm.

13.00    Roczki (za Parafian)

18.00    ++ Kazimierz Mikołajek w 7. rocz. śm. z matką Marianną