Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Andrychowie

Msze Święte

  • w niedzielę: 6:30, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00
    (Lipiec i Sierpień: 6:30, 8:30, 10:00, 11:30, 20:00)
  • w święta zniesione: 6:30, 8:30, 16:30, 18:00
  • w tygodniu: 6:30, 7:00, 18:00
    (Adwent: 6:30, 18:00; Lipiec i Sierpień: 6:30, 18:00)

więcej informacji…

Intencje mszalne

3 marca 2024 - 10 marca 2024

----------------------------------------------------------------------------

Niedziela, 3 marca

3. niedziela Wielkiego Postu

6.30      Dz. w int. 2. Róży Kobiet z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Maryi dla członkiń i ich rodzin i za ++ członkinie

8.30      + Paweł Matusiak w 19. rocz. śm.

10.00    ++ Kazimierz Bury z rodzicami oraz Maria i Julian Zaręba z córkami i synem

10.00    ++ Irena i Kazimierz Woźniak

10.00    + ks. prałat Andrzej Waksmański

11.30    ++ Władysław Cinal z rodzicami i teściami

13.00    Za Parafian

18.00    ++ Zofia Komendera w 5. rocz śm. z mężem Franciszkiem i synem Januszem

----------------------------------------------------------------------------

Poniedziałek, 4 marca

Św. Kazimierza

6.30       + Elżbieta Targosz

6.30       + Sylwia Góra

7.00       + Jerzy Młodzik w 2. rocz. śm.

18.00     ++ Jan Gasek z żoną Anielą, córkami, synami, synowymi, zięciami, wnukami

----------------------------------------------------------------------------

Wtorek, 5 marca

Dzień powszedni

6.30       + Małgorzata Karkula

6.30       + Stefania Zacna

7.00       + Irena Miarka

18.00     + Dorota Nizińska

----------------------------------------------------------------------------

Środa, 6 marca

Dzień powszedni

6.30       + Tekla Ramza

6.30       ++ Teresa i Karol Góralczyk z córką Barbarą

7.00       + Roman Pikoń

18.00     NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

----------------------------------------------------------------------------

Czwartek, 7 marca

Dzień powszedni

6.30       + Maciej Wadowski

6.30       + Zdzisława Furczyńska

7.00       + Zbigniew Cybulski

18.00     + Stanisław Mieszczak w 20. rocz. śm.

----------------------------------------------------------------------------

Piątek, 8 marca

Dzień powszedni

6.30       + Genowefa Błasiak

6.30       + Maria Duda

7.00       + Zofia Sacharewicz

18.00     ++ Adela i Adam z zięciami

18.00     + Regina Pająk w 4. rocz. śm.

----------------------------------------------------------------------------

Sobota, 9 marca

Dzień powszedni

6.30       ++ Stanisław Bylica z rodzicami i teściami

6.30       ++Maria Kopka z mężem Janem i Augustyną Kopka

7.00       + Barbara Małysiak

18.00     + Józef Skalnicki w 19. rocz. śm.

18.00     ++ Mieczysław Jurczak w 3. rocz. śm. z mamą Marią

----------------------------------------------------------------------------

Niedziela, 10 marca

4. Niedziela Wielkiego Postu

6.30       ++ Maria Bura z rodzicami Agnieszką i Józefem

6.30       ++ ks. Andrzej Waksmański oraz ks. Stanisław Pająk

8.30       ++ Anna i Szczepan Kudłacik z rodzicami i rodzeństwem

10.00     + Stefania Zacna

10.00     ++ Zofia i Stanisław Sternal z synem Tadeuszem i wnukiem Markiem

11.30     ++ Łucja i Władysław Pierkiel z rodzicami i swatami

13.00     Chrzty (za Parafian)

18.00     ++ Władysław Praciak w 2. rocz. śm. z rodzicami i teściami