Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Andrychowie

Msze Święte

  • w niedzielę: 6:30, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00
    (Lipiec i Sierpień: 6:30, 8:30, 10:00, 11:30, 20:00)
  • w święta zniesione: 6:30, 8:30, 16:30, 18:00
  • w tygodniu: 6:30, 7:00, 18:00
    (Adwent: 6:30, 18:00; Lipiec i Sierpień: 6:30, 18:00)

więcej informacji…

Intencje mszalne

12 listopada 2018 - 18 listopada 2018

 


Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

12 Listopada

Wspomnienie Św. Jozafata, biskupa i męczennika

6.30

+ Mieczysław Mikołajek w 10. rocz. śm.

6.30

+ + Msza Gregoriańska

7.00

+ Józefa (f) Pyka

18.00

+ Jerzy Gawęda w 4 rocz. śm.

Wtorek

13 Listopada

Wspomnienie Św Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

6.30

+ Urszula Hojny

6.30

+ + Msza Gregoriańska

7.00

+ Jan Brylski

7.00

+ Anastazja i Bolesław Sujkowscy oraz Stanisława (f) i Stanisław Drapowie

18.00

+ Irena Najbor

środa

14 Listopada

Dzień Powszedni

6.30

+ Stanisław Małecki w 1. rocz. śm.

6.30

++ Msza Gregoriańska

7.00

+ Zofia Bąk

7.00

+ Anna Zielińska

18.00

Nowenna

czwartek

15 Listopada

Dzień Powszedni

6.30

+ Antoni Kierczak

6.30

++ Msza Gregoriańska

7.00

+ Irena i Stanisław Ochmanek

18.00

+ Kazimierz Sałapatek

piątek

16 Listopada

Dzień Powszedni

6.30

+ Aleksandra Homa

6.30

+ Antoni Niemczyk z rodzicami i rodzeństwem

7.00

+ Jan Brylski

7.00

+ Kazimierz Kobielus

18.00

W intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci i za ++ członków

18.00

++ Msza Gregoriańska

sobota

17 Listopada

Wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

6.30

++ Msza Gregoriańska

6.30

+ Jozefa (f) Pyka

7.00

+ Marian Korczak

7.00

+ Stefania Perkowska

18.00

+ Stanisław Sordyl w 3. rocz. śm.

18.00

+ Wiktoria Marczyńska w 14. rocz. śm. oraz Władysław, Janusz, Aniela i Franciszek

XXXIII Niedziela zwykła

18 Listopada

6.30

+ Edward, Aniela i Tomasz Kowalczyk

6.30

++ Msza Gregoriańska

8.30

+ Tomasz Łagosz w 9. rocz. śm. z dziadkami

10.00

+ Janusz Rudnicki z rodzicami, rodzeństwem i teściami

10.00

+ Bogdan Piwowar w 7. rocz. śm.

11.30

+ Danuta Mrowiec w 3. rocz. śm.

13.00

Za Parafian – roczki

18.00

+ Maria Pikoń z mężem i synem Adamem